Aktywny student 19.05.2017 10:49

SKN Zapachowej Jakości Powietrza serdecznie zaprasza studentów ZUT, a w szczególności studentów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej oraz kandydatów na studia do udziału w wydarzeniu pn. 'Aktywny Student'.

Celem akcji jest popularyzacja działalności kół naukowych w środowisku akademickim oraz zachęcenie studentów do poszerzania swoich zainteresowań i rozwój osobisty poprzez aktywność w organizacjach takich jak koła naukowe.

Uczestnicy spotkania w jednym miejscu będą mogli zapoznać się z możliwością aktywnego spędzania wolnego czasu na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej.

Podczas spotkania przedstawiciele poszczególnych kół naukowych, działających na Wydziale, zaprezentują swoją organizację, m.in. czym zajmuje się koło, jak funkcjonuje, jakie ma osiągnięcia, co można zyskać z działalności w kole oraz kto i jak może dołączyć do koła.

Czas i miejsce:
25.05.2017 r. (czwartek), godzina 12:15