Dzień Sportu 17.05.2018 08:21

24.05.2018r.

Juwenalia są także okazją do aktywności fizycznej. Zapraszamy studentów i pracowników ZUT do uczestnictwa w Dniu Sportu. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. W programie turnieje piłki nożnej, tenisa ziemnego, stołowego. Rozgrywki badmintona, strzelectwo i możliwość skorzystania z porady dietetyczno-ruchowej. W ramach wieloboju na wesoło będzie m.in. możliwość rzutu oponą i beretem, a także sprawdzenia sił na ergometrze wioślarskim. Niewątpliwą atrakcją będą pokazy dronów, freesbee czy spikeball. Dzień zakończy Mecz Władz rozgrywany pomiędzy drużynami ZUT i US.

Zapisy na turnieje tenisa ziemnego, stołowego, badmintona bezpośrednio przed rozgrywkami. Na mecz siatkówki drużynę studentów wyłoni mgr Zbigniew Pawlak, a drużynę pracowników dr inż. Tomasz Zarębski. Natomiast drużynę meczu władz formuje kapitan - dr hab. inż. Arkadiusz Terman - prorektor ds. studenckich.

Zapisy na turniej piłki nożnej na adres: ku.azs.zut@gmail.com do 23.05.2018r.

Uczestnictwo w wieloboju na wesoło, strzelectwie, zumbie, e-sporcie, analizie składu ciała bez wcześniejszych zapisów.

W programie m.in.:

Zumba