III Szczecińskie Sympozjum Młodych Chemików 26.01.2018 09:39

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż 8 maja 2018 r. odbędzie się jednodniowe III Szczecińskie Sympozjum Młodych Chemików. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa wszystkich młodych naukowców wykonujących prace o tematyce związanej z naukami chemicznymi oraz biologicznymi. Seminarium dedykowane jest studentom, doktorantom, młodym pracownikom naukowym reprezentujących uczelnie i instytuty naukowe, którzy chcieli by przedstawić wyniki swoich prac naukowych. Sympozjum ma charakter dydaktyczno-naukowy. Nadesłane prace zostaną opublikowane w formie materiałów konferencyjnych (numer ISBN) oraz osoby chętne będą mogły szerzej opracowane wyniki opublikować w formie rozdziału w monografii.

Osoby zainteresowane udziałem proszone są o przesłanie zgłoszenia w formie streszczenia w terminie do 30 marca na adres: ssmch2018@zut.edu.pl. Dokładne wytyczne, dotyczące przygotowania streszczeń, oraz szczegółowy plan sympozjum zostanie przedstawiony pod adresem www.wtiich.zut.edu.pl/ptchem/iii-szczecinskie-sympozjum-mlodych-chemikow.html.

Organizatorami Sympozjum są Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie

Komitet Organizacyjny