Wizyta w ramach UE ERASMUS z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Barlinka 18.04.2018 11:09

W ramach projektu UE ERASMUS + „Spełniamy marzenia o kształceniu i pracy w krajach UE” 17 kwietnia br. naszą Uczelnię wizytowali uczniowie z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Barlinku wraz z gośćmi z Trgovacka Skola z Zagrzebia (Chorwacja) oraz II Liceum Vrilissia z Aten (Grecja). Odwiedzili oni laboratoria Instytutu Technologii Chemicznej Nieorganicznej i Inżynierii Środowiska Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej. Zapoznali się z naszą ofertą edukacyjną. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy pracy elektronowego mikroskopu skaningowego oraz efekty działania instalacji membranowych.