Informacje dla pracowników

Najzdolniejsi doktoranci na WTiICh! 22.06.2021 14:27

Miło nam poinformować, że aż troje doktorantów Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, a mianowicie: Joanna Jabłońska, Piotr Staciwa i Wojciech Kukułka otrzymało stypendium naukowe Prezydenta Miasta Szczecin!

Najzdolniejsi studenci i doktoranci mogą starać się o stypendia corocznie od 10 lat. Podstawowym kryterium są osiągnięcia, które pozytywnie wpływają na rozwój Szczecina i regionu. Program zakłada wybór stypendystów legitymujących się dorobkiem naukowym najwyższej rangi,
a sama działalność naukowa powinna wpływać na rozwój Szczecina i regionu oraz wpisywać się w cele strategiczne Rozwoju Miasta.
Program funkcjonuje od 2010 r. i stanowi formę wsparcia pracy naukowej kształcących się studentów i doktorantów.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć!