Ogłoszenia PTChem

I Szczecińskie Uczniowskie Mikrosympozjum Młodych Chemików 07.03.2023 08:13

Jest nam niezmiernie milo poinformować, że zainaugurowane w tym roku I Szczecińskie Uczniowskie Mikrosympozjum Młodych Chemików, które odbędzie się na naszym Wydziale w dniu 21 marca 2023 roku otrzymało Honorowy Patronat Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza oraz Mecenat Miasta Szczecin.

Organizatorami Mikrosympozjum są: Szczeciński Oddział Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Sympozjum dedykowane jest uczniom szkół średnich, którzy są zainteresowani naukami chemicznymi oraz pokrewnymi.

Organizatorzy Mikrosympozjum

Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodnipoomorskiego Olgierda Geblewicza Mecenta Miasta Szczecin