Akcja promocyjna na temat otwartej nauki 09.04.2024 10:05

Zapraszamy do udziału w akcji promocyjnej dotyczącej zagadnień otwartej nauki na wszystkich wydziałach ZUT.

Dyżury eksperckie będzie pełniła dr hab. inż. Marta Piątek-Hnat, koordynator ds. otwartego dostępu w ZUT, Data Steward, która udzieli wszelkich informacji na temat szeroko pojętej otwartej nauki, a w szczególności deponowania publikacji w Repozytorium ZUT oraz zarządzania otwartymi danymi badawczymi i umieszczania ich na platformie MOST DANYCH.

W razie pytań dotyczących akcji prosimy o kontakt z ekspertką: tel. 91 449-42-28 marta.piatek@zut.edu.pl lub z właściwą biblioteką wydziałową.

Harmonogram dyżurów:

• Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej - "Stara Chemia" (w budynku przy ul. Pułaskiego 10) - 15 kwietnia 2024
  • Wydział Technologii i Inżynierii Chemicznej - "Nowa Chemia" (w budynku przy al. Piastów 42) - 17 kwietnia 2024

Dyżury będą się odbywały w godzinach 10.00 - 14.00 w holu budynku (parter). Zachęcamy do skorzystania ze specjalistycznej wiedzy ekspertki.