Informacje bieżące

Studenci i doktoranci: nabór na wyjazdy na praktyki zawodowe (trwa do 16 lutego) 12.01.2024 10:10

Mam dla Ciebie kolejną super wiadomość do przekazania. Został uruchomiony nabór na długoterminowe praktyki zawodowe (minimum 60 dni) dla studentów, doktorantów i absolwentówNabór dotyczy wyjazdów rozpoczynających się po 15 marca 2024 i/lub zakończonych po 30 czerwca 2024.

Kompletne wnioski wyjazdowe zawierające m.in. potwierdzoną średnią ocen oraz informację o stopniu znajomości obowiązującego języka obcego należy składać w Dziale Mobilności Międzynarodowej w terminie do 16 lutego 2024.

Osoby bez potwierdzonej znajomości języka obcego proszone są o kontakt z Działem Mobilności Międzynarodowej international@zut.edu.pl .

Ogólne informacje dostępne są na www.erasmusplus.zut.edu.pl/pol/wyjazdy-stypendialne-dla-studentow-i-doktorantow/praktyka.html

Informacje o uruchomieniu naboru publikowane są również na stronach ZUT, w tym na www.erasmusplus.zut.edu.pl

Masz pytania? Napisz do mnie: hmurasiewicz@zut.edu.pl lub odwiedź mnie w każdy wtorek do pokoju 144 NCh między 12.30 a 13.30.