O Erasmusie przy kawie - wyjazdy szkoleniowe Programu Erasmus: spotkanie informacyjne w dniu 19 kwietnia 17.04.2024 09:21

Dział Mobilności Międzynarodowej zaprasza na spotkanie informacyjne nt. wyjazdów szkoleniowych Programu Erasmus+:

KIEDY? 19 kwietnia 2024 (piątek), godz. 12:00

GDZIE? Centrum Dydaktyczno-Badawcze Nanotechnologii ZUT w Szczecinie / Al. Piastów 49 / sala 030 (parter po lewej stronie)

Spotkanie kierowane jest w szczególności do osób niebędących nauczycielami akademickimi (pracowników pionów i jednostek administracyjnych, bibliotek, jednostek ogólnouczelnianych). Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jak poszukiwać ofert szkoleń, przygotować program szkolenia oraz jakie warunki należy spełnić, by zostać stypendystą Programu Erasmus.

Zapraszamy do rejestracji na wydarzenie: forms.office.com/r/VHmmUUiDmi , rejestracja otwarta do 18 kwietnia 2024 (czwartek), godz. 12:00.

Liczba miejsc ograniczona.

Wydarzenie otwiera cykl spotkań „o Erasmusie przy kawie”, których celem jest upowszechnianie informacji o trendach umiędzynaradawiania europejskiego szkolnictwa wyższego oraz roli Programu Erasmus+ w podnoszeniu jakości kształcenia, umiędzynarodowienia uczelni i budowy uczelnianego potencjału.