Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Laborant - LIDER X 11.07.2023 07:04

Rozstrzygnięcie konkursu na stanowisko Laborant w projekcie badawczym pt. „Inteligentne powłoki lakierowe sieciowane technikami UV/LED” realizowanego w Katedrze Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej, Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, finansowanego przez NCBiR, w ramach konkursu LIDER X.

Na podstawie oceny wniosków złożonych w ramach konkursu ogłoszonego na stronie: wtiich.zut.edu.pl, mającego na celu zatrudnienie osoby na stanowisku Laboranta w projekcie badawczym LIDER X, Umowa nr LIDER/16/0102/L-10/18/NCBR/2019 pt. „Inteligentne powłoki lakierowe sieciowane technikami UV/LED”, Komisja konkursowa zarekomendowała zatrudnienie Pani inż. Karoliny Zyburtowicz.

Wybrana Kandydatka będzie realizować prace badawcze w ramach projektu na Wydziale Technologii i Inżynierii Chemicznej, w Katedrze Technologii Chemicznej Organicznej i Materiałów Polimerowych.

Przewodniczący Komisji, Kierownik Projektu
dr inż. Paulina Bednarczyk